7 czerwca 2015

16. Przegląd tygodnia.

Hej, z tej strony blair i izzy, tym razem w pełnym składzie. Szczerze mówiąc, nie mamy pojęcia, co aktualnie dzieje się na Kartotece. Z nikim nie mamy kontaktu, więc pozostaje nam tylko publikować w terminie posty, za które jesteśmy odpowiedzialne. Izzy wyraża chęć zajęcia się innymi sprawami, jednak nie mamy nawet możliwości, by zapytać o pozwolenie, a nie chcemy tak bezprawnie przejmować Kartoteki, choć zależy nam, by ona przetrwała. Nie wiemy, co robić, mam nadzieję, że wybaczycie chaos, który zapanował w zakładkach i ogólnie brak niektórych postów. No chyba wystarczy wyrażania własnego zdania, w końcu jesteśmy tu tylko stażystkami.
Prace w dzisiejszym przeglądzie pochodzą z 1.06 - 7.06.


Francine Elandie z Land of Trailers

Zwiastun bardzo mi się spodobał. Muzyka idealnie pasuje do przejść, a napisy są, ale nie niszczą całości i nie narzucają się. Całokształt wyszedł świetnie.

Bloody Lean  z Bajkowych Zwiastunów

Pod zwiastunem pisałaś, że nie do końca wyszedł on mroczny, ale ja uważam, że jak najbardziej taki jest. Następnie przejście do głosu, który idealnie pasuje. Jeszcze do tego połączenie scen z Niną i Jamie'm tworzy jedna i niepowtarzalną całość. Gratuluje również udanego filmiku na Namaste Crossover Contest, wielka szkoda, że nie możesz wziąć udziału w dalszym etapie.

Domili z Zwiastunownii Double Nik

Długo zastanawiałam się, którą z prac z Twojej notki wybrać, ale w końcu zdecydowałam się na tę. Myślę, że to dzięki muzyce oraz Jamie'mu i Lily, których uwielbiam. Poza tym, praca jest wesoła i bardzo przypadła mi do gustu.


Hate me z Bajkowych Zwiastunów

Gdy oglądam ten trailer, czuję się, jakbym oglądała zapowiedź filmu w kinie, więc to chyba mówi samo za siebie.

Ada. MłaPi z Doliny Zwiastunów

Twoje oba wstawione filmiki są świetne, ale postanowiłam wybrać ten, ponieważ bardzo spodobało mi się jak muzyka i odgłosy płynnie się zmieniają.

Loveisback52 z Land of Trailers
I znów nie wiedziałam, którą z Twoich prac wybrać, obie były świetnie. Ostatecznie postawiłam na tę, ale to chyba dlatego, że Bellamy i Clarke to jedna z moich ulubionych par. Filmik wyszedł Ci świetnie, od początku do końca, jedynie mam wrażenie, że w niektórych miejscach przejścia są zbyt gwałtowne, szczególnie pod koniec.

Blogger mnie dzisiaj nie lubi, musiałam z nim nieźle walczyć, ugh. Mam nadzieję, że przegląd Wam się spodoba. Pozdrawiamy, blair and izzy.

2 komentarze:

 1. Dziękuję za wyróżnienie mojej pracy :) <3

  OdpowiedzUsuń
 2. ;o
  Jeny! Bardzo dziękuje za wyróżnienie!
  Totalnie się tego nie spodziewałam .;o
  Jeszcze raz bardzo dziękuje ♥
  pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy