9 czerwca 2015

The end


W imieniu całej załogi Kartoteki a raczej pozostałych osób, które zostały pragniemy ogłosić ze z dniem dzisiejszym Kartoteka rozwiązuje swoją działalność. Powodem jest chaos wprowadzony przez niektórych stażystów a także to ze nie jestem dalej w stanie jej prowadzić. Dziękuje wszystkim za chwile spędzone tutaj razem, mimo ze były krótkie. Myślę, że chociaż na chwile wprowadziliśmy wszystkich w zwiastunowy świat, z czego bardzo się cieszę. Jednak mam dla Was dobrą wiadomość. Z tego co wiem Blair i Izzy planują same coś otworzyć, kto wie może już nie długo.
Do zobaczenia wszystkim
Po raz ostatni
Tonks

13 komentarzy:

 1. Bardzo mi przykro z tego powodu :'(

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartoteka była wspaniałym miejscem. Wielka szkoda, że to już koniec :c

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej! To było takie świetne miejsce :( Bardzo mi przykro, trzymajcie się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielka szkoda. A tak miło się tu zaglądało i sprawdzało nowinki na zwiastunowniach :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Przykro słyszeć, że to już koniec. Duże podziękowania za to, że w ogóle założyłyście tą stronkę i starałyście się oraz za wasz poświęcony czas :) Przykro mi z powodu tego co musiałyście znosić od anonimowych.

  OdpowiedzUsuń
 6. zdania raczej nie zmienisz? szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny katalog, bardzo mi się podobał, szkoda,że to koniec. To już wiem czemu nie mogłam wejść na Kartotekę. Przykro mi,że nie będzie już tego bloga.
  Pozdrawiam ze smutkiem,
  Megan

  OdpowiedzUsuń
 8. Cholernie mi przykro, bo cała inicjatywa była świetna i widać, że włożono w to wszystko. Niestety ludzie nie byli w stanie tego uszanować.
  No cóż, może Blair i Izzy się uda.

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz tak pomyślałam...A gdyby tak ktoś Wam pomógł? Od nowa to wszystko ogarnąć? Zaraz wakacje, wcześniej nie zgłaszałam się na staż, bo wiedziałam, że Was zawiodę, ale teraz możemy spróbować podnieść Kartotekę. Mogę zapytać dziewczyny z Doliny, może też się włączą.
  Szkoda, żeby tyle Waszej pracy poszło na marne i w ogóle. :c
  Trzeba to prostu wszystko ogarnąć, a potem działać na bieżąco.
  Tonks, co Ty na to?
  Nie można się tak łatwo poddawać, a jeśli chodzi o te jakże kochane anonimki, to one były są i zawsze będą. Nie warto się przejmować. :*
  Pozdrawiam! <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie
  cholerka nie ;c
  Tyle w to pracy włożyłyście, nie może to się tak skończyć. A anonimy ,które w ogóle nie mają odwagi napisać z konta to po prostu...!@$^#$&!
  Cholera
  Jestem za Melodii pomysłem! Nie można takiego bogactwa zostawić!
  Proszę zastanów się ,okej? :) :*
  All the love, Ada.xx

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie mogę w to uwierzyć. Ten katalog był naprawdę świetnym pomysłem i szkoda, że został zakończony. Przykro mi z tego powodu, ale widocznie już nic nie da się zrobić. Jednak jestem w 100% za pomysłem Melodii, bo włożyłyście w KZ całe serce i aż chciało się tutaj wchodzić, nawet zaglądnąć tak od niechcenia. Można by rzec, że byłyście wszystkim - połączeniem, którego nie dało się opisać. Z jednej strony dawanie motywacji w dalszym działaniu, z drugiej - pomoc w tworzeniu osobom początkującym. Wielka szkoda, że to już się skończyło... :c

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam!
  Jestem zmuszona zerwać współpracę, ponieważ blog jest nieaktywny. Gdy dojdzie do jego reaktywacji, proszę o kontakt, a wtedy wznowimy partnerstwo.

  Pozdrawiam,
  Vero [katalog grafików]

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy